Justin Bieber się ożenił! A oto jego wybranka! Życzymy szczęścia!


Hailey Baldwin i Justin Bieber dwa miesiące po zaręczynach wzięli ślub?Donosiły o tym czołowe amerykańskie serwisy plotkarskie, tj. „People” i „TMZ”. Teraz głos w sprawie zabrała sama Baldwin.
Dwa miesiące temu Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin, co rozgorzało media, zwłaszcza, że muzyk jeszcze niedawno spotykał się z Seleną Gomez. Wokalista ledwo co zdążył potwierdzić informacje o zaręczynach, a (jak donosiły amerykańskie portale) para jest już po ślubie?

Justin Bieber i Hailey Baldwin podobno wzięli ślub. Tak przynajmniej twierdziły poważane amerykańskie portale „People” i „TMZ”. Ceremonia była ponoć kameralna i krótka. Jak donosiło źródło, odbyła się ona w miniony czwartek, 13 września, w Nowym Jorku. Celebryci widziani byli ponoć w odświętnych strojach przed urzędem stanu cywilnego.

Bieber i Baldwin są bardzo religijni, a więc planują jeszcze jedną uroczystość, w kościele, bardziej wystawną i ze wszystkimi ich bliskimi. Serwis „TMZ” twierdzi, że odbędzie się ona w przyszłym tygodniu w Kanadzie.

Warto wspomnieć, że amerykańskie media jakiś czas temu przypisały Baldwin także ciążę.


0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *