Tak zmieniła się Ewa Farna. Od drobnej i skromnej dziewczynki do prawdziwej kobiety


Chociaż trudno w to uwierzyć, od debiutu płytowego Ewy minęło 12 lat. Piosenkarka osiągnęła wiele, choć dopiero dziś obchodzi 25 urodziny! Sto lat Ewa!

Jako 11-latka Ewa Farna wystąpiła w „Szansie na sukces” z Jackiem Cyganem. Powaliła na kolana jurorów i zajęła pierwsze miejsce.

Urodziła się na Zaolziu i już jako mała dziewczynka wygrywała lokalne konkursy piosenki. Odkrył ją Leszek Wronka, mąż Haliny Mlynkovej, który umożliwił jej współpracę z czeskim Universalem.

Debiutancka płyta Ewy ukazała się w 2006 roku. Krążek „Měls mě vůbec rád”od razu trafił na pierwsze miejsca list przebojów i pokrył się platyną.

Niedawno Ewa Farna była prowadzącą festiwalu w Sopocie. Internauci zauważyli, ze sporo przytyła. Piosenkarka zdaje sobie z tego sprawę i mówi, że świetnie czuje się w swoim ciele.

Od roku Ewa jest mężatką. Państwo Młodzi utrzymali całą ceremonię w tajemnicy. Pochwalili się dopiero po jakimś czasie uroczym zdjęciem na Instagramie. Mężem Ewy jest Martin Chobot – kolega z zespołu. Para zna się od wielu lat.

 


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *