Czy on ma kochankę? 13 oznak, że może cię zdradzać!


Strona 3

9. Ostatnio jest wyjątkowo uprzejmy

Wielu mężczyzn nie czuje się komfortowo, zdradzając swoją żonę, starają się więc zrekompensować to, zachowując się wobec niej nawet życzliwiej niż do tej pory. Komplementy, przynoszenie kwiatów bez okazji, kupowanie prezentów czy wyręczanie w obowiązkach domowych, chwalenie żony przy innych – to typowe zachowania. Zdradzający ojciec rodziny zwykle chce też wykazać się jako dobry ojciec.

10. Zaczyna coraz częściej cię krytykować

Zachowanie takie jest typowe zwłaszcza dla mężczyzn, którzy dopiero przy kochance znaleźli to, czego nie dawało im życie z żoną. Wobec tego małżonka nagle może zacząć wydawać się mało atrakcyjna, źle zajmować się domem czy po prostu być drażniąca ze swoimi wiecznymi pretensjami i zajmowaniem się codziennymi sprawami w zestawieniu z zawsze czułą i zadbaną kochanką. W opozycji do tego jednak może pozostawać kolejna reakcja.

11. Wraca po nocach do domu, tłumacząc się nadgodzinami

Kolejny dzień robi nadgodziny, mimo iż dobrze stoicie finansowo? Na ostatnią chwilę odwołuje spotkanie z Tobą tłumacząc się projektem, który nagle mu wyskoczył? Być może wcale nie jest w pracy a u kochanki. Warto by to dyskretnie sprawdzić.

12. Przesiaduje przed komputerem, a gdy podchodzisz, od razu go wyłącza

Ewidentnie ma coś do ukrycia. Być może chodzi o kochankę a być może jakaś totalnie inna sprawa.

13. Podczas wspólnych wieczorów ma dziwnie nieobecny wyraz twarzy

Jeśli cały czas jest nieobecny, myśli o czymś innym to możliwe, że myślami jest u kochanki. Innym wytłumaczeniem jest, że trapi go jakiś problem.

Zobacz kolejną stronę


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *