Czy on ma kochankę? 13 oznak, że może cię zdradzać!


Strona 2

5. Posiada tajemnice

Przykładów może być wiele. Generalnie,jeśli otwarty do tej pory mężczyzna, który mówił o wszystkim swojej żonie, nagle zaczyna mieć przed nią sekrety, może dopuszczać się zdrady. Zaniepokoić powinny zwłaszcza rozmowy telefoniczne, podczas których wychodzi z pomieszczenia i nie potrafi sensownie odpowiedzieć, kto dzwonił bądź wykręca się od odpowiedzi, sytuacje, w których bacznie pilnuje swojego telefonu i komputera, nie mówi, gdzie chodzi i z kim oraz niechętnie odpowiada na podobne pytania żony.

6. Jest oziębły

Dotyczy to zarówno sfery seksualnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna, który zdradza, nie chce już współżyć ze swoją żoną, także dlatego, że zwyczajnie już tego nie potrzebuje. Z tego powodu nie podejmuje aktywności seksualnej bądź wręcz się od niej uchyla, często też zdarza się, że mąż decyduje się przenieść do innej sypialni pod pretekstem, że nie chce budzić żony kiedy wstaje wcześniej od niej. Nie ma też ochoty na zwykłe do tej pory czułości.

7. Nie okazuje bliskości

Chodzi tu nie tylko o wymieniony wyżej brak czułości, ale też brak porozumienia, pochylania się nad wspólnymi sprawami, a nawet codziennej komunikacji. Mężczyzna, który ma kochankę i odczuwa z tego powodu wyrzuty sumienia, czuje ulgę, kiedy jego żony nie ma w pobliżu, niechętnie patrzy jej w oczy i często trudno jest mu znieść jej fizyczną bliskość. Czasem może też reagować na nią wybuchowością, zwykle jednak po prostu oddala się coraz bardziej, fizycznie i psychicznie.

8. Odbywa tajemnicze rozmowy przez komórkę, kryjąc się z nią po kątach

Dzwoni mu telefon o dziwnych porach i oddala się tłumacząc to ważną rozmową służbową? Czemu miałby nie odebrać przy Tobie, zasugeruj mu to przy najbliższej okazji. Jeśli się wymiga może dzwoni do niego jakaś kobieta?

Zobacz kolejną stronę

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *