Czy on ma kochankę? 13 oznak, że może cię zdradzać!


Intro

Jakie zachowania wykazuje mężczyzna, który ma kochankę? Pytanie to często pojawia się, kiedy podejrzewamy swojego faceta o zdradę czy posiadanie kochanki. Istnieją pewne charakterystyczne zachowania u facetów, które z dużym prawdopodobieństwem mogą świadczyć o tym, że on ma kogoś. Oto 13 znaków, że facet być może cię zdradza. Zobacz kolejne strony:

1. Zaczął dbać o siebie

W dzisiejszych czasach wprawdzie mężczyźni coraz częściej przywiązują nie mniejszą niż kobiety wagę do swojego wyglądu, ale nadal można spotkać panów, którzy nie dbają przesadnie o siebie… dopóki nie znajdzie się kobieta, której będą chcieli zaimponować także w ten sposób. Zmiany te są mocno dostrzegalne zwłaszcza u panów dojrzałych, bo to oni mają wiele do zmieniania, by prezentować się atrakcyjniej. Mogą ubierać się bardziej młodzieżowo (nawet do przesady) i ogólnie na siłę starać się odmłodzić, zmienić swój wizerunek, zacząć bardziej dbać o sylwetkę, a przede wszystkim – o higienę osobistą. Ważnym objawem jest także staranniejszy ubiór.

2. Unika seksu z tobą, wymyślając wymówki

Ciągle boli go głowa, znów źle się czuje a może po prostu nie ma ochoty? Może to świadczyć o tym, że uprawia seks z kimś innym i jest w pełni usatysfakcjonowany. Oczywiście jeśli są to pojedyncze sytuacje to nie ma co panikować, nawet najbardziej napalony facet może czasem odmówić seksu.

3. Późno wraca do domu

Jest to klasyczny objaw w przypadku mężczyzn, którzy dużo pracują i wydaje im się, że dzięki temu mogą bezpiecznie wracać późno do domu po wizycie u kochanki czy po wspólnym wyjściu z nią. Późne powroty często mają też na celu upewnienie się, że żona już śpi, dzięki czemu nie trzeba będzie się tłumaczyć i nie pojawi się ryzyko, że zauważy jakieś oznaki zdrady.

4. Po powrocie do domu pachnie kobiecym zapachem.

Nieznajomy ci zapach perfum? Do tego miał spotkać się z kumplami? Być może spotyka się z kimś, tym bardziej jeśli zapach jest intensywny.

Zobacz kolejną stronę


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *