Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przyłapani nad morzem


Widać, że 10-letnia córka podróżniczki Marysia świetnie dogaduje się z nowym partnerem mamy.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

44-letnia Martyna Wojciechowska  i 46-letni Przemysław Kossakowski zakochali się w sobie ledwo kilka miesięcy temu, a już wyglądają jak szczęśliwa rodzina.

„Potrzebuję mężczyzny, którego będę szanować. Takiego wilka, który położy mi łapę na karku i lekko mnie przyciśnie” – deklarowała kiedyś Martyna. Jednak jak się patrzy na Przemka dokazującego na sopockiej plaży, trudno dopatrzeć się w nim drapieżnika. Wręcz odwrotnie – to czuły, czarujący i bardzo wesoły facet, który zadbał o dobry nastrój ukochanej i jej córeczki. Widać, że wszyscy świetnie czują się w swoim towarzystwie, a Kossakowski poza Martyną świata nie widzi.

Martyna nie miała nigdy szczęścia w miłości. Była pięciokrotnie zaręczona, dwukrotnie w ostatniej chwili rezygnowała ze ślubu. Kiedy urodziła się jej córka Maria , wydawało się, że na dłużej zostanie z ojcem dziecka Jerzym Błaszczykiem, jednak para nie doszła do porozumienia, po kilku latach Jerzy zmarł. Znana podróżniczka była samotna przez ponad dziewięć ostatnich lat. Wiosną tego roku zakochała się w nieszablonowym podróżniku, osobowości telewizyjnej ze stacji TTV Przemku Kossakowskim i jej świat się odmienił.
Przemek i Martyna wyglądają na bardzo zakochanych. Miejmy nadzieję, że tym razem to będzie związek na lata.

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *