Dramat 22-latki. Dziadek chciał zagłodzić ją na śmierć. Waży 17 kilogramów!


Młoda Japonka ważyła tylko 17 kilogramów, po tym jak jej dziadek zaczął ją głodzić. Zdjęcia zamieszczone na Twitterze przez pewną Japonkę o nicku „Wild Cabbage” błyskawicznie obiegły świat. Kobieta opisała w internecie dramatyczne przeżycia z czasów swojej młodości, gdy 10 lat temu mieszkała z dziadkiem. Jak napisała, ten zaczął ją głodzić, gdy jako nastolatka zaczęła mieć problemy z jedzeniem.

Kobieta wspomina, że dziadek nie pozwalał jej jeść i kopał ją w brzuch, gdy przyłapał ją na jedzeniu. W najgorszym  momencie waga dziewczyny spadła do 16,8 kilogramów. Wtedy Japonka zrobiła szokujące zdjęcia.

Kobieta twierdzi, że gdy trafiła do szpitala, lekarze powiedzieli jej, że była zaledwie 10 minut od śmierci. Jak mówi, zdecydowała się opisać swoją historię i opisać przerażające zdjęcia, by zachęcić wszystkie ofiary przemocy domowej do proszenia o pomoc „zanim będzie za późno”. Japonka pokazała także swoje aktualne zdjęcia, na których widać, że jest zdrowa i normalnej budowy ciała. Na kolejnej stronie zobaczycie jak wygląda dzisiaj…

Tak dziewczyna wygląda 10 lat po dramacie z młodości. Nasza bohaterka jest po lewej stronie.


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *