Co mówi o twoim związku sposób w jaki trzymacie się za ręce?


Intro

Jeśli byłaś kiedyś zakochana to wiesz, jak przyjemne jest chodzenie ze swoim partnerem trzymając się za ręce. Prawdopodobnie nigdy nawet o tym nie pomyślałaś, ale sposób w jaki się trzymacie, mówi wiele o Waszym związku i o tym na jakim jest etapie. Poniżej znajdziesz 7 różnych możliwości, z którą się utożsamiasz?

1. Dłoń skierowana w dół

Jeśli trzymasz w ten sposób ręce, oznacza to, że związek jest oparty na miłości i przywiązaniu, ale nie na pasji i namiętności. Pokazuje również, że każdy, kto umieszcza dłoń skierowaną w dół ma silniejszą osobowość, często podejmuje inicjatywę i jest bardziej decydujący.

2. Splecione dłonie

Splecione dłonie symbolizują pasję i namiętność oraz silne uczucie między dwojgiem ludzi. Trzymając się w ten sposób, ważne jest abyście trzymali się mocno. To zły znak, jeśli jedna z dłoni jest rozluźniona.

3. Trzymanie się za paluszek

Trzymanie się w taki sposób oznacza, że obydwoje cenicie swoją niezależność. Takie pary potrafią uszanować przestrzeń i prywatność partnera. Ten sposób trzymania może również oznaczać, że jedna osoba rozważa rozstanie.

Zobacz kolejną stronę


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *