7 powodów, dla których latem dobrze jest być singlem


Masz doła, ponieważ Twoi znajomi są w związkach i planują wspólne wakacje, a Ty jak zwykle będziesz bez pary? Jesteś samotny, nieszczęśliwy i masz poczucie, że z powodu braku drugiej połówki wszystkie uroki lata przelecą Ci koło nosa? Niepotrzebnie! Singlom lato oferuje równie dobrą zabawę… a może nawet lepszą! Poznaj powody, dla których warto w ciągu wakacji zostawić swój status na Facebooku w spokoju.

 

1. To lato jest tylko Twoje!

Wszystko co lato ma do zaoferowania jest tylko dla Ciebie. Mając partnera, koncentrujesz się głównie na jego potrzebach. Robisz to, na co on/ona ma ochotę. Planując wakacje, bierzesz pod uwagę upodobania swojej drugiej połówki, są one nawet ważniejsze od Twoich potrzeb. Jednak kiedy jesteś singlem, możesz zapomnieć o wszelkich nakazach/zakazach/ograniczeniach i pozwolić sobie na całkowitą spontaniczność. Robisz tylko i wyłącznie to, na co sam masz ochotę!

 

2. Flirt

Latem postrzegamy świat zupełnie inaczej, niż przez resztę roku. Jesteśmy bardziej beztroscy, zrelaksowani. Zrzucamy z siebie kurtki, swetry, czapki i szaliki. Wyglądamy sexy i czujemy się sexy. Flirt nigdy nie jest tak prosty i swobodny jak latem. Jako singiel śmiało możesz nawiązywać nowe znajomości i flirtować do woli! Ćwicz ile tylko się da, ta umiejętność przyda Ci się na chłodniejsze pory roku, kiedy samotność ma prawo doskwierać.

 

3. Nie ma miłości, nie ma zazdrości

                                                                      Masz ochotę włożyć skąpe bikini, a może nawet poopalać się topless? Twój chłopak na pewno nie będzie zachwycony, jeśli zaczniesz skupiać na sobie zbyt wiele męskich spojrzeń. A raczej nie byłby, gdybyś go miała. Jednak tak się składa, że jako singielka, możesz zakładać albo nie zakładać na siebie co tylko zechcesz. To samo tyczy się panów, choć oni chyba rzadziej mają ten problem…

4. Nowe doznania

Dokąd dziś pójdziesz? Idź gdziekolwiek, gdzie nigdy dotąd nie byłeś. Nieważne jak długo mieszkasz w tym samym mieście, zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie próbowałeś. Teatr, galeria, muzeum – to nie Twoja broszka? Przełam się i spróbuj! Kto wie, może odnajdziesz nową pasję? Poszukaj knajpek i restauracji, w których jeszcze nigdy nie gościłeś. Pospaceruj samotnie po parku, obejrzyj zachód słońca z najwyższego punktu w mieście. Spróbuj zaśpiewać na karaoke – nikt Cię nie wyśmieje! Szukanie nowości w pojedynkę może wiązać się z niesamowitymi doznaniami, które we dwójkę nie smakowałyby tak samo. Na randkach skupiałbyś się przede wszystkim na drugiej osobie, a sam możesz intensywnie i w 100% chłonąć atmosferę otoczenia.

5. Nowi ludzie

Będąc singlem możesz nawiązywać nowe znajomości gdziekolwiek się pojawisz. To oczywiste, że idąc na basen czy do baru z drugą połówką, nie będziesz zaczepiał obcych ludzi. Ale gdy jesteś sam – droga wolna! Tego lata spotkasz na pewno wielu fantastycznych ludzi! A jeśli ktoś szczególnie wpadnie Ci w oko… patrz punkt 2.

6. Szalone imprezy

Latem okazji do imprezowania nie brakuje. Wypijesz trochę za dużo i zaczniesz się wygłupiać? I co z tego! Jedyną osobą, która miałaby do Ciebie o to pretensje jest Twoja druga połówka, która przecież – póki co – nie istnieje. Tylko ona czułaby się zażenowana i rzucała złośliwe uwagi, reszta znajomych uzna, że to przezabawne! Przyjaciele będą Ci zazdrościć wolności, kiedy partnerzy/partnerki zaczną wyciągać ich do domu, bo zrobiło się już późno. A co jeśli następnego dnia nie będziesz miał ochoty zwlec się z łóżka? O to też nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji!

7. Miłość wisi w powietrzu

Jeśli mimo wszystkich powyższych zalet bycie singlem już Ci się znudziło i chciałbyś się zakochać… to lato jest do tego najlepszą okazją! Długie, ciepłe wieczory w połączeniu z wakacyjną, romantyczną atmosferą i beztroskim nastawieniem na relaks sprzyjają miłosnym uniesieniom. Kto wie, być może letnie, elektryzujące zauroczenie przerodzi w dłuższą znajomość, która rozgrzeje Cię również zimą.


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *