Czy wiesz, że kształt piersi jest w stanie powiedzieć wiele o Twojej osobowości! Zobacz to:


Pewnie widzieliście już sporo postów, gdzie wasze oczy, brwi czy nos miały mówić o waszym charakterze. Jednak okazuje się, że o naszej osobowości może mówić również kształt naszych piersi!

Poniżej znajdziesz 12 rysunków, które przedstawiają różne kształty piersi. Znajdź swój kształt i koniecznie sprawdź co przypisane do niego informacje mówią o Tobie!

#1 Intelektualistka

Nie straszne Ci żadne wyzwanie, które miałoby sprawdzić Twój poziom inteligencji. Cenisz sobie spokój i komfort. Nie pokazujesz innym oznak słabości, chcesz uchodzić za silną i zrównoważoną kobietę, która poradzi sobie z każdym problemem. Często ukrywasz uczucia i lubisz samotność.

#2 Urodzona liderka

Jesteś osobą, która prawie nigdy nie prosi o pomoc. Bardzo cenisz sobie logiczne myślenie i niezależność, dlatego Twoje decyzje są zawsze przemyślane. Masz w sobie dużo samokontroli. Jednocześnie lubisz panować nad sytuacją. I choć z pozoru możesz wydawać się oziębłą osobą, jesteś bardzo delikatna. Panie, które znajdują się w tej grupie mogą pochwalić się ogromnymi sukcesami w życiu zawodowym, ponieważ są urodzonymi liderkami. Ta sfera życia jest dla Ciebie bardzo ważna.

#3 Przygoda to Twoje prawdziwe imię

Jesteś nowoczesną kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań i przygód. Potrafisz nawet zwykłe rzeczy i sprawy zamienić w coś innowacyjnego. Jesteś również bardzo impulsywna, dlatego każdy dzień to dla Ciebie zupełnie nowa przygoda. Podejmując decyzje, zazwyczaj masz jakiś ukryty cel. Twoje zachowanie potrafi szokować innych.

Zobacz kolejną stronę

#4 Wieczna optymistka i marzycielka

W każdej sytuacji starasz się dostrzec jakieś pozytywy. Nawet jeśli czymś się martwisz, nie okazujesz tego, a na Twojej twarzy zawsze gości szeroki uśmiech. Łatwo nawiązujesz kontakty, pomagasz innym, będąc dla nich ogromnym wsparciem, kiedy tego potrzebują. Masz duszę marzycielki, która jest inteligentna i pracowita. Choć wszyscy uważają, że jesteś zabawna i wyluzowana, w głębi serca tak naprawę jesteś nieśmiała.

#5 Odważna wojowniczka

Jesteś bardzo odważna. Nawet najtrudniejsze zadania i decyzje, które dla innych byłyby ogromnym ciężarem, są dla Ciebie wielką przygodą, które rozwiązujesz z wielkim zapałem. Potrafisz walczyć o swoje, zapominając czasem o skrupułach. Masz ogromny wpływ na swoje otoczenie i przyciągasz uwagę innych, którzy widzą w Tobie atrakcyjną i imponującą osobowość. Zazwyczaj podejmiesz bardzo szybko decyzje i łatwo wyprowadzić Cię z równowagi.

#6 Pomocna i tajemnicza

Jesteś miła, pomocna i opiekuńcza w stosunku do innych. Pomożesz każdemu, kto tylko potrzebuje Twojej pomocy. Jesteś dobrą słuchaczką, u której powierzone sekrety są bezpieczne. Twoi bliscy wiedzą, że mogą Ci w pełni zaufać. Z drugiej strony sama jesteś tajemnicza i nie lubisz zdradzać o sobie zbyt wiele. Potrafisz świetnie łączyć ze sobą dwie zupełnie różne sfery swojej osobowości. Inni uwielbiają Twoje towarzystwo i wiedzą, że przy Tobie zawsze mogą być sobą.

#7 Poważna i mądra

Cenisz mądrość i lubisz stale poszerzać swoją wiedzę. Kochasz książki. Jesteś również bardzo poważna, życie to coś więcej niż dobra zabawa. Ma ono głębszy cel, dlatego też nie lubisz marnować czasu. I choć jesteś dobrą koleżanką, najważniejsze są dla Ciebie przede wszystkim własne sprawy.

#8 Kreatywna dusza

Uwielbiasz kreatywne projekty, w których możesz pokazać to, kim naprawdę jesteś. Lubisz działać „po swojemu” i tworzyć coś własnego. Masz wiele pomysłów i planów, ale często stajesz się zbyt melancholijna. Ludzie cenią w Tobie urok, świeżość i oryginalność. Nic więc dziwnego, że Cię uwielbiają.

#9 Sprawiedliwy sędzia

Unikasz konfliktów i niepotrzebnych starć. Wolisz się dopasować i zgadzać z opinią większości. I choć na pozór wydajesz się bardzo nieśmiałą osobą, doskonale wiesz kim jesteś i czego chcesz od życia. Wierzysz w siebie i świetnie spisujesz się w roli sprawiedliwego sędzi. Nic więc dziwnego, że wiele osób prosi Cię o poradę. Urodziłaś się do wielkich rzeczy!

#10 Charyzmatyczna i towarzyska

Kochasz marzyć i fantazjować na temat innych światów oraz rzeczywistości. Jesteś bardzo charyzmatyczną osobą, która często się uśmiecha. Jesteś towarzyska. Inni postrzegają Cię jako wyjątkową osobę, która potrafi rozbawić każdego.

#11 Wulkan energii

Gdziekolwiek się znajdziesz, masz ogromny wpływ na innych. Jesteś przyzwyczajona do faktu, że zawsze znajdujesz się w centrum uwagi i wiesz jak to wykorzystać. Jednocześnie nie znosisz utartych szablonów i rutyny, wolisz również unikać praktycznych osób, które nie kierują się w życiu sercem. Twoje motto życiowe brzmi: „miłość jest wszystkim, czego potrzebujemy.”

#12 Tajemnicza zagadka

Jesteś odpowiedzialna i niezawodna. Ludzie na ogół pokładają w Tobie wiele nadziei i nie boją się powierzyć Ci odpowiedzialnego zadania. Wierzą, że wykonasz je w 100% jak to sobie zaplanowali. Osoby,które są blisko Ciebie często się zwierzają, w przeciwieństwie do Ciebie. Niektóre sprawy wolisz zachować wyłącznie dla siebie.


0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *