Dlaczego ludzie w SZCZĘŚLIWYCH związkach się zdradzają? Mamy zwierzenia anonimowych internautów! Poznaliśmy ich sekret!

zdrada

Po zdradzie niezmiernie trudno jest do siebie powrócić– zawsze jest to niezmiernie bolesne doświadczenie, którego często nie sposób wybaczyć. Ludzie robią to z bardzo różnych powodów. Oto powody dlaczego ludzie ulegają zdradzie:

1.

Choć widywaliśmy się niemal codziennie, to on nigdy nie miał ochoty na seks. Sypialiśmy razem może raz na dwa tygodnie. Oto dlaczego.

2.

Kiedyś mnie zdradził i chciałam żeby też poznał jak to smakuje.

3.

Bo straciła ochotę na robienie ze mną czegokolwiek. Chciałem być z nią w sensie emocjonalnym i fizycznym, ale byliśmy blisko emocjonalnie, więc postanowiłem znaleźć coś fizycznego.

4.

Bo odejście wydaje się naprawdę skomplikowane, jest trudniej kiedy masz dzieci i dom. Zostajesz ze względu na dzieci, ale jesteś nieszczęśliwy. Gdyby nie dzieci, po prostu byśmy zerwali.

5.

Zakochałam się w moim obecnym mężu, a mój ex nie chciał pozwolić mi odejść.

6.

Byliśmy w związku na odległość, wytrwaliśmy 2 lata bez widywania się. Czułem się samotny i poznałem tę dziewczynę ze studiów – zaczęliśmy się spotykać i coś do niej poczułem.

7.

Zdradziłam jednego z moich byłych, ponieważ on zdradził mnie. Zrobiłam to jedynie raz, bo poczułam przez to pustkę w środku. Już nigdy nie zdradzę.

8.

Nie byłam pewna czy chcę z nim zerwać czy nie. Przespałam się więc z kimś innym aby zobaczyć czy bardziej będę chciała od niego odejść czy zakocham się w nim bardziej.

9.

Bo facet, z którym wtedy się związałam zupełnie mnie nie szanował. Osoba z którą go zdradziłam troszczyła się o mnie i sprawiała, że pojawiał się uśmiech na moich ustach.

10.

Byłam młoda i głupia. Miałam zero szacunku dla uczuć innych ludzi jak i samej siebie.

11.

Dla adrenaliny. Po prostu myślałem, że będzie to czymś innym, podniecającym…

12.

Zdradziłam męża, bo nie dotknął mnie przez 8 miesięcy. Nie mówię o seksie – nie trzymał mnie za rękę ani nic. Naprawdę sądziłam, że nie zrobi mu to różnicy.

13.

Zdradziłem moją obecną dziewczynę z moją byłą, bo ciągle kochałem tę poprzednią.

14.

Zdradziłam kiedyś mojego chłopaka z dziewczyną, bo zdałam sobie sprawę, że jestem homo, ale wcześniej nie byłam dość odważna by zrobić jakiś krok. Zerwałam z nim następnego dnia.